O MNIE - KENIG PHOTOGRAPHY
Ryszard Kenig - Fotograf z Bielska-Białej - Bio.
Fotograf bielsko, Fotograf bielsko-biała, profesjonalna fotografia, zdjęcia bielsko
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

COŚ O MNIE

Nazywam się Ryszard Kenig. Urodziłem się już jakiś czas temu, bo 1 listopada 1969 roku. Całe moje życie związane jest z „Małym Wiedniem” czyli ze śląskim Bielskiem oraz z galicyjską, lub jak kto woli małopolską Białą.
Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się już w czasach młodości. Początkowo była to fascynacja kadrami oglądanymi w albumach i czasopismach. A potem nadszedł moment w którym sam chwyciłem za pierwszy „prawdziwy” aparat by spróbować swoich sił… I od tego czasu zatrzymywanie czasu w kadrach pochłonęło mnie bez reszty. Lubię różne rodzaje fotografii, ale na dzień dzisiejszy dwa z nich są dla mnie najważniejsze. Pierwszy to fotografia portretowa, której poświęcona jest inna moje strona. Natomiast drugi z nich to właśnie fotografia architektury, zarówno całych budynków jak i wnętrz. I tą właśnie gałąź mojej pasji przedstawiam na odwiedzonej przez Ciebie witrynie. Serdecznie zapraszam do oglądania jak i do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie

RYSZARD KENIG    T: +48 509 606 454    M: ryszard@kenigphotography.pl